Node edit access by term (1.0.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Filter
ro: Filtru

en: Term
ro: Termen

en: Role
ro: Rol

en: Filters
ro: Filtre

en: Clear
ro: Elimină

en: Node title
ro: Titlu nod

en: User name
ro: Nume utilizator
