Node edit access by term (1.0.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Term
tr: Terim

en: Role
tr: Rol

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Clear
tr: Temizle

en: Node title
tr: Düğüm başlığı

en: User name
tr: Kullanıcı adı
