Node edit access by term (1.0.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Filter
ca: Filtra

en: Term
ca: Terme

en: Role
ca: Rol

en: Filters
ca: Filtres

en: Clear
ca: Neteja

en: Node title
ca: Títol del node

en: User name
ca: Nom d'usuari
