Node edit access by term (1.0.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Term
de: Begriff

en: Role
de: Rolle

en: Filters
de: Filter

en: Clear
de: Leeren

en: Node title
de: Beitragtitel

en: User name
de: Benutzername
