Node edit access by term (1.0.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Filter
es: Filtro

en: Term
es: Término

en: Role
es: Rol

en: Filters
es: Filtros

en: Clear
es: Limpiar

en: Node title
es: Título del nodo

en: User name
es: Nombre de usuario
