Node edit access by term (1.0.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Role
hi: भूमिका

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Node title
hi: नोड शीर्षक

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम
