Node edit access by term (1.0.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Filter
hu: Szűrő

en: Term
hu: Kifejezés

en: Role
hu: Szerepkör

en: Filters
hu: Szűrők

en: Clear
hu: Törlés

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: User name
hu: Felhasználónév
