Node edit access by term (1.0.4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Filter
oc: Filtrar

en: Term
oc: Tèrme

en: Role
oc: Ròtle

en: Filters
oc: Filtres

en: Clear
oc: Escafar

en: Node title
oc: Títol del nosèl
