Node edit access by term (1.0.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Filter
ru: Фильтр

en: Term
ru: Термин

en: Role
ru: Роль

en: Filters
ru: Фильтры

en: Clear
ru: Очистить

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: User name
ru: Имя пользователя
