Node edit access by term (1.0.4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Filter
uk: Фільтр

en: Term
uk: Термін

en: Role
uk: Роль

en: Filters
uk: Фільтри

en: Clear
uk: Очистка

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: User name
uk: Ім’я користувача
