Node edit access by term (2.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།
