Node edit access by term (2.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Filter
et: Filtreeri

en: Term
et: Termin

en: Role
et: Roll

en: Filters
et: Filtrid

en: Clear
et: Tühjenda

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: User name
et: Kasutajanimi
