Node edit access by term (2.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Filter
fi: Suodatus

en: Term
fi: Termi

en: Role
fi: Rooli

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: User name
fi: Käyttäjän nimi
