Node edit access by term (2.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Filter
fr: Filtrer

en: Term
fr: Terme

en: Role
fr: Rôle

en: Filters
fr: Filtres

en: Clear
fr: Vider

en: Node title
fr: Titre du nœud

en: User name
fr: Nom d'utilisateur
