Node edit access by term (2.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು
