Node edit access by term (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Filter
sv: Filtrera

en: Role
sv: Roll

en: Filters
sv: Filter

en: Clear
sv: Rensa

en: Node title
sv: Titel för nod

en: User name
sv: Användarnamn
