Node export (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: General settings
hr: Opće postavke
