Node export (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
