Node export (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: File
cy: Ffeil

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol
