Node export (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Download
id: Unduh

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Content Type
id: Tipe Konten
