Node Health (1.0.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
