Node Health (1.0.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Date
ar: التاريخ

en: Logs
ar: سجلات

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Node
ar: العقدة

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Count
ar: العدد

en: Filters
ar: المرشحات

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة
