Node Health (1.0.0) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data

en: Logs
ast: Rexistros

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Node
ast: Noyu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Filter
ast: Filtru

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Field name
ast: Nome del campu

en: Count
ast: Cuenta

en: Filters
ast: Filtros
