Node Health (1.0.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Node
az: Material

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Field name
az: Sahə adı

en: Count
az: Say

en: Filters
az: Filtrlər

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr
