Node Health (1.0.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Date
bg: Дата

en: Logs
bg: Регистри

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Node
bg: Материал

en: Filter
bg: Филтър

en: Revisions
bg: Редакции

en: Count
bg: Брой

en: Filters
bg: Филтри

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
