Node Health (1.0.0) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Count
bo: གྲངས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས
