Node Health (1.0.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Node
bs: Nod

en: Revisions
bs: Revizije

en: Field name
bs: Ime polja

en: Filters
bs: Filteri
