Node Health (1.0.0) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Date
cs: Datum

en: Logs
cs: Logy

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Node
cs: Uzly

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Filter
cs: Filtr

en: Revisions
cs: Revize

en: Field value
cs: Hodnota pole

en: Field name
cs: Název pole

en: Count
cs: Počet

en: Filters
cs: Filtry

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Usage
cs: Použití

en: Report
cs: Výkaz

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Explorer
cs: Průzkumník
