Node Health (1.0.0) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Node
el: Κόμβος

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Usage
el: Χρήση

en: Report
el: Αναφορά

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα
