Node Health (1.0.0) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Date
eo: Dato

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Node
eo: Nodo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Count
eo: Kalkulo

en: Filters
eo: Filtroj

en: Chart
eo: Diagramo
