Node Health (1.0.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Date
et: Kuupäev

en: Logs
et: Logid

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Node
et: Postitus

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Filter
et: Filtreeri

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Field value
et: Välja väärtus

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Count
et: Arv

en: Filters
et: Filtrid

en: Report
et: Teavita

en: Items per page
et: Kirjeid lehel
