Node Health (1.0.0) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Logs
fi: Loki

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Filter
fi: Suodatus

en: Revisions
fi: Versiot

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Count
fi: Laskuri

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Confirm Deletion
fi: Vahvista poisto

en: Confirm Delete
fi: Varmista poisto

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Usage
fi: Käyttö

en: Report
fi: Raportoi

en: Queue
fi: Jono

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Chart
fi: Kaavio

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti
