Node Health (1.0.0) - en to fr translation catalogue (29 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Logs
fr: Journaux

en: Settings
fr: Paramètres

en: Export
fr: Exporter

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Node
fr: Nœud

en: Revision ID
fr: Identifiant (ID) de version

en: Filter
fr: Filtrer

en: Revisions
fr: Versions

en: Field value
fr: Valeur du champ

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Count
fr: Décompte

en: Filters
fr: Filtres

en: Confirm Deletion
fr: Confirmer la suppression

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Usage
fr: Utilisation

en: Report
fr: Rapport

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.

en: Queue
fr: File

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Chart
fr: Graphe

en: Items per page
fr: Éléments par page
