Node Health (1.0.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Filter
ht: Filtre

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj
