Node Health (1.0.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Date
ja: 日付

en: Logs
ja: ログ

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Node
ja: ノード

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Filter
ja: フィルター

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Field name
ja: フィールド名

en: Count
ja: カウント

en: Filters
ja: フィルター

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Usage
ja: 使用方法

en: Report
ja: レポート

en: Nid
ja: ノードID

en: Queue
ja: キュー

en: Items per page
ja: ページ毎の件数
