Node Health (1.0.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Filter
jv: Saring

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Count
jv: Jumlah
