Node Health (1.0.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Node
kk: Түйін

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Count
kk: Саны

en: Filters
kk: Фильтерлері
