Node Health (1.0.0) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Filter
km: តម្រង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Count
km: រាប់

en: Filters
km: តម្រង
