Node Health (1.0.0) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Filters
kn: ಕಡತ(_F)

en: Confirm Delete
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕುವುದನ್ನು ದೃಢೀಕರಿಸಿ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Report
kn: ವರದಿ

en: Chart
kn: ಚಾರ್ಟ್
