Node Health (1.0.0) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Date
lt: Data

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Node
lt: Mazgas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Revisions
lt: Versijos

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Report
lt: Ataskaita

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje
