Node Health (1.0.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Node
mn: Зангилаа

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Field name
mn: Талбарын нэр
