Node Health (1.0.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Node
mr: शाखा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
