Node Health (1.0.0) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Date
ms: Tarikh

en: Logs
ms: Log-log

en: Message
ms: Mesej

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Export
ms: Eksport

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Node
ms: Nod

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Filter
ms: Tapis

en: Revisions
ms: Semakan

en: Field name
ms: Nama medan

en: Count
ms: Bilangan

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Items per page
ms: Item per halaman
