Node Health (1.0.0) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Revisions
nl: Revisies

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Count
nl: Aantal

en: Confirm Deletion
nl: Verwijdering bevestigen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Usage
nl: Gebruik

en: Report
nl: Rapport

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Chart
nl: Grafiek

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: No logs found.
nl: Geen logs gevonden.
