Node Health (1.0.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Date
nn: Dato

en: Logs
nn: Logg

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Filter
nn: Filtrer

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Filters
nn: Filter
