Node Health (1.0.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Date
oc: Data

en: Logs
oc: Jornals

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Node
oc: Nosèl

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Filter
oc: Filtrar

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Count
oc: Descompte

en: Filters
oc: Filtres

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Nid
oc: Nis

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Items per page
oc: Elements per pagina
