Node Health (1.0.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Node
fa: محتوا

en: Revision ID
fa: هویت تنقیح

en: Filter
fa: صافی

en: Revisions
fa: تنقیح‌ها

en: Field name
fa: نام میدان

en: Count
fa: شمارش

en: Filters
fa: صافیها

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه
