Node Health (1.0.0) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Filter
ps: چاڼ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Count
ps: شمیر

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Report
ps: راپور
