Node Health (1.0.0) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Date
pt: Data

en: Logs
pt: Registros do sistema

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Export
pt: Exportar

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Revision ID
pt: ID da revisão

en: Filter
pt: Filtrar

en: Revisions
pt: Revisões

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Count
pt: Contar

en: Filters
pt: Filtros

en: Confirm Deletion
pt: Confirmar Apagar

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Usage
pt: Uso

en: Report
pt: Relatório

en: Queue
pt: Fila

en: Finished with an error.
pt: Finalizado com erro.

en: Items per page
pt: Itens por página
