Node Health (1.0.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: Content type
se: Šládja

en: Revisions
se: Versuvnnat
